Çiçek Buketi | Çiçek Siparişi
 

Çiçek  Buketi Siparişi Çiçek  Buketi Gönder
www.floryacicekci.com  olarak, İSTANBUL AVRUPA YAKASI tum Semtlere çiçek gönderimi için sevdiklerinizin yüzünün gülümsemesine yardımcı oluyoruz. Sizde Bir  Buket  çiçek İle Sevdiklerinizi Mutlu Edebilirsiniz! Floryacicekci.com Çiçek gönderimi ile çiçek siparişi verebilir, bu mutluluğu yaşayabilirsiniz. Ucuz çiçek, kaliteli çiçek ve özel tasarım çiçek modellerimizi tercih edebilirsiniz. İSTANBUL AVRUPA Buket Çiçek Siparişi artık kolay ve zahmetsiz.

7 Ürünler


 
Çiçek Buketi - Çiçek Buketi Siparişi - Çiçek Buketi Gönder - Çiçek Buketi yolla-Çiçek Buketi gönderimi-Çiçek Buketi Çeşitleri-Çiçek Buketi Modelleri-Çiçek Buketi Çeşitleri-Çiçek Buketi Resimleri-Çiçek Buketi Fiyatları-Çiçek Buketi-Tasarımları-Çiçek Buketi-Düzenlemesi-Çiçek Buketi-Siparişi.

floryacicekci.com © Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler: Çiçeğinizin teslimatı sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır. Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığınde teslim edilebilir. Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır. Çiçek göndermede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
info@floryacicekci.com    -   GSM: 0538 697 46 46