Doğum Günü Çiçekleri - Dogum Günü Çiçek Siparişi - Dogum Günü İçin Çiçek Gönder
 

Doğum Günü İçin Çiçek Siparişi

Doğum Günü Çiçekleri Doğum Gününe Çiçek Gönder

Gardenia Çiçekçilik Doğum Günü Çiçekleri Doğum Günü İçin Çiçek Kategorisi,ne Hoş Geldiniz! Bir arkadaşınızı yeni işi için tebrik etmek, bir akrabanızı yeni doğmuş bebeği için kutlamak ya da sevgilinize her an onu düşündüğünüzü göstermek için çiçek göndermek istiyorsunuz ama ne tarz bir çiçek olacağı ve almaya karar verdiğiniz çiçeğin istediğiniz saatte ulaşıp ulaşmayacağı konusunda tereddütleriniz bulunmakta… Bu tereddütlerinizi ortadan kaldırmak ve yakınlarınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak için yapmanız gereken tek şey Gardenia Çiçekçilik sayfalarına girerek birbirinden güzel aranjman çeşitlerinden birini sipariş vermek!

 

19 Ürünler | 1 | 


 
Doğum Günü Çiçekleri - Doğum Günü Çiçekleri Siparişi - Doğum Günü Çiçekleri Gönder - Doğum Günü Çiçekleri yolla-Doğum Günü Çiçekleri gönderimi-Doğum Günü Çiçekleri Çeşitleri-Doğum Günü Çiçekleri Modelleri-Doğum Günü Çiçekleri Çeşitleri-Doğum Günü Çiçekleri Resimleri-Doğum Günü Çiçekleri Fiyatları-Doğum Günü Çiçekleri-Tasarımları-Doğum Günü Çiçekleri-Düzenlemesi-Doğum Günü Çiçekleri-Siparişi.

floryacicekci.com © Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler: Çiçeğinizin teslimatı sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır. Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığınde teslim edilebilir. Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır. Çiçek göndermede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
info@floryacicekci.com    -   GSM: 0538 697 46 46