Sevgiliye Çiçek Siparişi - 14 Şubat Sevgililer Günü Çiçek Siparişi
 

Sevgiliye Çiçek Siparişi

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Ve Sevgigilinize Çiçek Siparişleriniz Türkiye,nin Ve Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Kredi Kartıyla, Banka Havalesiyle ve Telefon ile çiçek siparisi verebilir veya isterseniz ödemenizi Mailorder ile yapabilirsiniz. avcılar   sınırları dahilindeki tüm yerlere gidecek olan çiçek sipariş lerinde fiyata yol ücreti dahildir. avcılar   sınırları dışındaki yerlere yol ücreti alınabilir. avcılar çiçek sayfamızda görmüş olduğunuz bütün çiçek fiyatları artı kdvlidir.

avcılardaki Çiçekçiler ile kalbinizin sahibine en özel çiçekleri hemen gönderebilirsiniz.
Mevsimin en özel çiçeklerinin sanatla buluştuğu nokta olan avcılar Çiçek, sevdiklerinizden ne kadar uzakta olursanız olun; hediyelerin en güzelini avcılardaki Çiçekçiler ile istediğiniz gün ve saat diliminde vereceğiniz adrese teslim ediyor. Unutulmaz dakikalar yaşadığınız, yüreğinizin en derin noktasında hissettiğiniz aşk için ihtiraslı çiçek tasarımlarını tercih edebilir, her duyguya tercüman bir armağan gönderebilirsiniz. 7/24 Çiçek Sipariş Hattı 0538 697 4646

31 Ürünler | 1 | 2 | 


 
Sevgiliye Çiçek - Sevgiliye Çiçek Siparişi - Sevgiliye Çiçek Gönder - Sevgiliye Çiçek yolla-Sevgiliye Çiçek gönderimi-Sevgiliye Çiçek Çeşitleri-Sevgiliye Çiçek Modelleri-Sevgiliye Çiçek Çeşitleri-Sevgiliye Çiçek Resimleri-Sevgiliye Çiçek Fiyatları-Sevgiliye Çiçek-Tasarımları-Sevgiliye Çiçek-Düzenlemesi-Sevgiliye Çiçek-Siparişi.

floryacicekci.com © Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler: Çiçeğinizin teslimatı sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır. Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığınde teslim edilebilir. Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır. Çiçek göndermede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
info@floryacicekci.com    -   GSM: 0538 697 46 46