Saksı Çiçekleri - Ofis Çiçekleri - Süs Bitkileri
 

Salon Ofis Ve Fuar İçin saksı Çiçekleri

Salon Ev Ofis Saksı Çiçek Siparişleriniz  Kredi Kartıyla, Banka Havalesiyle ve Telefon ile çiçek siparisi verebilir veya isterseniz ödemenizi Mailorder ile yapabilirsiniz. avcılar   sınırları dahilindeki tüm yerlere gidecek olan çiçek sipariş lerinde fiyata yol ücreti dahildir. avcılar   sınırları dışındaki yerlere yol ücreti alınabilir. avcılar çiçek sayfamızda görmüş olduğunuz bütün çiçek fiyatları artı kdvlidir.

avcılardaki Çiçekçiler ile kalbinizin sahibine en özel çiçekleri hemen gönderebilirsiniz.
Mevsimin en özel çiçeklerinin sanatla buluştuğu nokta olan avcılar Çiçek, sevdiklerinizden ne kadar uzakta olursanız olun; hediyelerin en güzelini avcılardaki Çiçekçiler ile istediğiniz gün ve saat diliminde vereceğiniz adrese teslim ediyor. Unutulmaz dakikalar yaşadığınız, yüreğinizin en derin noktasında hissettiğiniz aşk için ihtiraslı çiçek tasarımlarını tercih edebilir, her duyguya tercüman bir armağan gönderebilirsiniz. 7/24 Çiçek Sipariş Hattı 0538 697 4646

28 Ürünler | 1 | 


 
Saksı Çiçekleri - Saksı Çiçekleri Siparişi - Saksı Çiçekleri Gönder - Saksı Çiçekleri yolla-Saksı Çiçekleri gönderimi-Saksı Çiçekleri Çeşitleri-Saksı Çiçekleri Modelleri-Saksı Çiçekleri Çeşitleri-Saksı Çiçekleri Resimleri-Saksı Çiçekleri Fiyatları-Saksı Çiçekleri-Tasarımları-Saksı Çiçekleri-Düzenlemesi-Saksı Çiçekleri-Siparişi.

floryacicekci.com © Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler: Çiçeğinizin teslimatı sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır. Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığınde teslim edilebilir. Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır. Çiçek göndermede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
info@floryacicekci.com    -   GSM: 0538 697 46 46